TV RASPORED

PONEDJELJAK

7 Dječja TV

8 FKVK crtić

10:30 Info servis TV Zapad

12 Tjedan iza nas R

12:30 Kulturama R (29. srpnja)

13 Priroda i društvo R (19. srpnja)

13:30 FKVK crtić R

13:40 Veliki i mali R (1. srpnja)

14:10 Vu srcu te nosim R

15:05 Europa u fokusu

15:30 Info servis TV Zapad R

17 Vijesti

17:10 Zicer R (17. srpnja)

17:40 Infopunkt R (17. srpnja)

18:05 Vu srcu te nosim

19:00 Europa u fokusu

19:30 Dječja TV

20:00 Vijesti R

20:15 Veliki i mali R (15. srpnja)

20:40 Zicer R (3. srpnja)

21:05 Ritam zona

21:30 Vijesti R

21:45 Kulturama R (29. srpnja)

22:10 Gramofon

22:35 Ritam zona R

UTORAK

7 Dječja TV

8 FKVK crtić

10:30 Info servis TV Zapad

12 Vijesti R

12:15 Zicer R (5. lipnja)

12:40 Kulturama R (29. srpnja)

13:05 Priroda i društvo R (24. lipnja)

13:30 FKVK crtić R

13:40 Vu srcu te nosim R

14:40 Europa u fokusu

15:15 Info servis TV Zapad R

17 Vijesti

17:15 Zapadna strana: Ivana Habazin

17:40 Infopunkt R (17. travnja)

18:05 Veliki i mali R (20. svibnja)

18:30 Vu srcu te nosim R

19:30 Dječja TV

20:00 Vijesti R

20:15 Kulturama R (5. kolovoza)

20:40 Veliki i mali R (3. lipnja)

21:05 Priroda i društvo R (24. svibnja)

21:30 Vijesti R

21:40 Europa u fokusu

22:05 Ritam zona

** Do 1. rujna ne emitiramo emisiju Astro plus.

 

SRIJEDA

7 Dječja TV

8 FKVK crtić

10:30 Info servis TV Zapad

12 Vijesti R

12:15 Infopunkt R (17. srpnja)

12:40 Našim krajem R (Pušća)

13:05 Veliki i mali R (15. srpnja)

13:30 FKVK crtić R

13:40 Gramofon R (lipanj)

14:05 Europa u fokusu

14:30 Hrvatsko srce

15:30 Info servis TV Zapad R

17 Vijesti

17:15 Našim krajem R (12. srpnja)

17:40 Zapadna strana: Ivan Pernar R

18:05 Europa u fokusu

18:30 Popevke i štikleci

19:30 Dječja TV

20:00 Vijesti R

20:15 Zapadna strana: Boba Blašković R

20:40 Priroda i društvo R (19. srpnja)

21:05 Gramofon R (svibanj)

21:30 Vijesti R

21:40 Hrvatsko srce R

22:35 Ritam zona R

** Do 1. rujna ne emitiramo emisiju Astro plus.

 

ČETVRTAK

7 Dječja TV

8 FKVK crtić

10:30 Info servis TV Zapad

12 Vijesti R

12:15 Zapadna strana: Vesna Baćović R

12:40 Našim krajem R (Marija Gorica)

13:05 Veliki i mali R (1. srpnja)

13:30 FKVK crtić R

13:40 Hrvatsko srce R

14:40 Europa u fokusu

15:05 In Dizajn

15:30 Info servis TV Zapad R

17 Vijesti

17:15 Kak je lepi naš kaj (3. kolovoza)

17:40 Zapadna strana: Mario Petreković R

18:05 Iz arhive: Pravo kroz život: Financije

18:30 Europa u fokusu R

19:00 In Dizajn R

19:30 Dječja TV

20:00 Vijesti R

20:15 FILM: The unfinished life

22:00 Vijesti R

22:10 Ritam zona

22:35 In Dizajn R

** Do 1. rujna ne emitiramo emisiju Astro plus.

PETAK

7 Dječja TV

8 FKVK crtić

10:30 Info servis TV Zapad

12 Vijesti R

12:15 Iz arhive: Iza zida: Deaf bend dlan R

12:40 Kak je lepi naš kaj: Kajkavska ikavica R

13:05 Veliki i mali R (1. srpnja)

13:30 FKVK crtić R

13:40 Hrvatsko srce R

14:40 Popevke i štikleci R

15:30 Info servis TV Zapad R

17 Vijesti

17:15 Kak je lepi naš kaj: Štefanija Ludvig R

17:40 Zapadna strana: Denis Dumančić & Tragovi R

18:05 Europa u fokusu

18:30 Popevke i štikleci R

19:30 Dječja TV

20:00 Vijesti R

20:15 Veliki i mali R (15. srpnja)

20:40 Našim krajem R (Marija Gorica)

21:05 Zapadna strana: Mia Dimšić R

21:30 Vijesti R

21:40 Iz arhive: Iza zida: Hrabri telefon R

22:05 Zapadna strana: Sanja Sambol R

22:30 Kak je lepi naš kaj: HPD Jelačić R

** Do 1. rujna ne emitiramo emisiju Astro plus.

 

SUBOTA

8:20 FKVK crtić

8:30 Info servis TV Zapad

10:00 Veliki i mali R (15. srpnja)

10:30 Priroda i društvo R (21. lipnja)

11:00 Hrvatsko srce R

12:00 Europa u fokusu R

12:30 In Dizajn R

13:00 Zapadna strana: Marijanski zavjet za Domovinu R

13:30 FKVK crtić R

13:40 Kak je lepi naš kaj: Nada Lozar Tomašić R

14:05 Našim krajem R (Pušća)

14:30 Popevke i štikleci R

15:30 Info servis TV Zapad R

17:00 Tjedan iza nas

17:30 Infopunkt R (17. srpnja)

18:00 Kulturama

18:30 Iz arhive: Iza zida: Jednake mogućnosti za sve R

19:00 Hrvatsko srce R

20:00 Filmska emisija

20:30 Gramofon (srpanj)

21:00 FILM - Revolution

** Do 1. rujna ne emitiramo emisiju Astro plus.

 

NEDJELJA

8:20 FKVK crtić

8:30 Info servis TV Zapad

10:00 Zapadna strana: Bend Producent R

10:30 Našim krajem R (Pušća)

11:00 Nedjeljna poruka

11:10 Europa u fokusu R

11:35 In Dizajn R

12:00 Vu srcu te nosim R

13:00 Kak je lepi naš kaj: Pisme i popevke R

13:30 Veliki i mali R (15. srpnja)

14:00 Priroda i društvo R (19. srpnja)

14:30 Popevke i štikleci R

15:00 Zapadna strana: Vlasta Pastuović Aleksić R

15:30 Info servis TV Zapad R

17:00 Tjedan iza nas R

17:30 Ritam zapada: Orgulje - prvi dio

18:30 Iz arhive: Iza zida: Govor mržnje R

19:00 Nedjeljna poruka R

19:10 Iz arhive: Pravo kroz život: Pravo na žalbu R

19:35 infopunkt R (17. srpnja)

20:05 Priroda i društvo R (19. srpnja)

20:30 Gramofon R (srpanj)

21:00 Hrvatsko srce R

22:00 Vu srcu te nosim R

** Do 1. rujna ne emitiramo emisiju Astro plus.