ZICER, 25.3.2019.

Zaprešić prvak Hrvatske, 18 utakmica i jednako toliko pobjeda. Fortuna na korak do naslova u 3. ligi, u derbiju svladali Petar Zrinjski iz Vrbovca. Zabok u premijer ligi poražen od Škrljeva tricom u zadnjoj minuti. Rukometeši Zaprešića upisali poraz od Rekreativca, ugrožena peta pozicija na ljestvici. Odbojkašice Neba pale protiv Lidera, Mladost slavila nakon četiri seta.

O EMISIJI

Emisija prati sportaše, udruge i klubove zaprešićkog kraja. Brojnost sportskih udruga i njihovih članova rezultira i nemalim brojem uspjeha. No, uz uspjehe te praćenje događaja i utakmica, bavimo se i problemima na koje nailaze sportaši te promocijom bavljenja sportom i fizičke aktivnosti. Gledajte nas svaki drugi ponedjeljak u 17:15 sati. Emisiju uređuje i vodi Tomislav Cvitan.